Hisarcık Gediz’de yol yapım çalışması incelendi
Tarih: 28 Eylül 2023 Perşembe 13:10

İHA


AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, beraberindeki AK Parti Kütahya Milletvekilleri, Hisarcık Belediye Başkanı, AK Parti Hisarcık İlçe Başkanı, Karayolları 14. Bölge Müdürü ile birlikte Hisarcık Gediz karayolu yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, ”AK Parti Kütahya İl Başkanımız Mustafa Önsay, AK Parti Kütahya Milletvekillerimiz, Adil Biçer, İsmail Çağlar Bayırcı, Mehmet Demir, AK Parti Hisarcık İlçe Başkanımız Ahmet Çümen ve Karayolları 14. Bölge Müdürümüz Umut Akyazı ile birlikte Hisarcık Gediz karayolu yapım çalışmalarında inceleme ve değerlendirmelerde bulunduk. Ayrıca vatandaşlarımızın yol kamulaştırma ödemelerinin en kısa sürede ödenmesi için Bölge Müdürümüze ve Ulaştırma Bakanlığına taleplerimizi ilettik. Destekleri için İl Başkanımıza, Milletvekillerimize ve Bölge Müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi. 


Etiket: kütahya, belediye, karayolları

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA