Konyaaltı kreşlerinde karne heyecanı yaşandı
Tarih: 9 Haziran 2024 Pazar 13:32

İHA


Konyaaltı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kreş ve Gündüz Bakımevlerinde eğitim gören minikler, karne heyecanı yaşadı.

Konyaaltı Belediyesi'nin Toros, Gürsu, Uncalı ve Hurma Kreş ve Gündüz Bakımevleri'nde eğitim gören minikler karnelerini aldı.

Minikler karne heyecanı ve sevincini aileleri ile yaşadı. Renkli geçen karne töreninde minikler doyasıya eğlendi. Gürsu Kreş ve Gündüz Bakımevi'ndeki karne töreni oldukça renkli geçti. Karne töreni öncesi hep bir ağızdan andımızı okuyan minikler, karnelerini aldıktan sonra da sevinçlerini aileleriyle beraber yaşadı. Renkli ve neşeli geçen törende çocuklar dans ederek doyasıya eğlendi.

Çocuklara başarı diledi

Çocuklarının başarılarıyla gurur duyduklarını belirten aileler Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan'a eğitim alanında önemli bir hizmet verdikleri için teşekkür ettiler. Çocukları ve onların eğitimini önemsediklerini dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, "Kreşlerimizde eğitim gören öğrencilerimiz karnelerini aldılar. Onlar gibi bizler de çok sevinçliyiz. Bizler kreşlerimizde onların iyi bir temel eğitim alması için elimizden geleni yaptık. Dilerim çok güzel bir eğitim hayatları olur. Tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum" dedi.


Etiket: antalya, konyaaltı, kreş, karne heyecanı, gündüz bakımevi

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA