Fenerbahçe’de seçim tarihleri belli oldu
Tarih: 14 Mayıs 2024 Salı 21:06

Haber Merkezi


Fenerbahçe Spor Kulübü, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek olan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın 30-31 Mayıs tarihlerinde, ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluk aranmaksızın Genel Kurul’un 8-9 Haziran tarihlerinde toplanacağını açıkladı.

Fenerbahçe’de heyecanla beklenen ve yeni başkanın seçileceği tarih belli oldu.

Kulüpten yapılan açıklamalar şöyle:

“Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere, 30 - 31 Mayıs 2024 tarihlerinde, saat 10.00’da, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi, Kadıköy, İstanbul adresinde yapılacaktır.

İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Genel Kurul, 8 - 9 Haziran 2024 tarihlerinde aynı yer ve saatte, aynı gündem ile çoğunluk aranmaksızın toplanacaktır.

Genel kurula katılma hakkı olan üye tam sayısı 46.410’dur.

Tüzüğümüzün 28. Maddesinin ikinci ve üçüncü fıkraları uyarınca Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile Diğer Kurullar için adaylık başvuruları 23 Mayıs 2024, saat 18.00’e dek yapılabilecektir.”


Etiket: fenerbahçe, seçim tarihi, aziz yıldırım, ali koç, toplantı, genel kurul

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA