CHP’li Kış Mersin Limanı’nda düzenlenen törene katıldı
Tarih: 28 Eylül 2023 Perşembe 16:01

Kader ÇETİNTAŞ


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Gülcan Kış, Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin (MIP), limanın çevresindeki trafik sorununu çözmek amacıyla gerçekleştirdiği Kapılar Projesi için, Mersin Limanı’nda düzenlenen törene katıldı.

Mersin doğu girişindeki trafiği rahatlatacak olan Kapılar Projesi için düzenlenen törene katılan Kış, törene dair görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Kış, yayınladığı sosyal medya mesajında, “Bugün Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği'nin (MIP) kentimizin doğu girişindeki trafiği rahatlatacak olan Kapılar Projesi'nin açılış törenine katıldım. Bu projenin faaliyete geçtiğinde kentimize büyük katkı sunacağını düşünüyor, emeği geçen kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.


Etiket: mersin limanı, trafik, mıp

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA