Anamur Ortaokulu’nda tenis eğitimi verildi
Tarih: 28 Eylül 2023 Perşembe 16:43

Bedirhan Sumeli


Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her ay bir branşın tanıtıldığı etkinlikte bu ay Tenis ayı tanıtıldı. Tenis etkinlikleri devam ederken Eylül ayının bitmesine az bir süre kala Anamur Ortaokulunda öğrencilere Tenis eğitimleri verildi.

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Tenis Mersin İl temsilciliği tarafından deneyimli antrenörler ile beraber Eylül ayından itibaren tenis dersleri ve eğitimleri verilmeye başlanmıştı. Yapılan etkinliklerin tüm vatandaşları tenise alıştırmak ve spora yönlendirmek amacıyla yapıldığını aktaran İl Müdürlüğü, spor dallarını öğrenmeyen kalmasın diye çalışmalarını hızlandırdı. Birçok AVM'de eğitim veren okullarda paneller düzenleyen Tenis antrenörleri bu defa da Anamur Ortaöğretim Okulu öğrencilerine "Tenis Branşı Tanıtım Etkinliği" gerçekleştirildi.


Etiket: mersin, spor, tenis eğitimi, spor bakanlığı

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA