Salça kokusu Brego’yu yanıltmadı 7 kilo 580 gram esrar tam isabet | Çukurova Gazetesi

 
 
 

 
Salça kokusu Brego’yu yanıltmadı 7 kilo 580 gram esrar tam isabet

Tarih: 21 Eylül 2022 Çarşamba 15:12

Mersin’de şüphe üzerine durdurulan bir araçta narkotik köpeği ’Brego’ vasıtasıyla yapılan aramada, salça ve peynir bidonları arasına gizlenmiş 7 kilo 580 gram esrar ele geçirildi.

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve Kom Şube Müdürlüğü ekiplerinin, uyuşturucu ile mücadele ve uyuşturucunun kökünü kazımak amacıyla yapılan rutin uygulamalar esnasında şüphe üzerine durdurulan araçtan 1 şahsın kaçması üzerine araçta kalan 3 şahsın kimlik kontrolü ve aracın hassas burunlu dedektör köpek Brego ile yapılan kontrollerinde araçta salça ve peynir bidonları arasına saklanmış 7 kilo 580 gram esrar maddesi ele geçirildi. Araçta bulunan 3 şüpheli şahıs (M.K.), (V.A.), (F.Y.) gözaltına alınmış olup kaçan (A.K.) isimli şüpheli sahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir. (Haber Merkezi)

 


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA