Bozdoğan’dan Tarsus İdman Yurdu’na destek çağrısı

Tarih: 12 Mayıs 2022 Perşembe 15:01

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda meclis üyeleri ve kamuoyuna seslenerek, 35 yıl aradan sonra büyük bir başarı elde etmiş olan kentin takımı Tarsus İdman Yurdu’na destek istedi. Gerçekleştirilen meclis toplantısında yarın Play-Off maçına çıkacak olan Tarsus İdman Yurdu’nun her daim yanında olduklarını belirten Bozdoğan, sosyal medya üzerinde müdürlüklere gelen çeşitli eleştirilere de cevap verdi.

Tarsus Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı 5. Birleşimin 2. Oturumu Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan Başkanlığında Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. 2 maddeden oluşan gündemde komisyondan gelen evraklar bir oy birliği, bir oy çokluğu ile kabul edildi. Dilek ve temenniler bölümünde Uluslararası Hemşireler Gününü kutlayan Bozdoğan aldığı başarılarla gündemden düşmeyen Tarsus İdman Yurdu ile ilgili de konuştu. Bozdoğan kent genelinde takıma destek olunması gerektiğini belirtti. Uzun bir aradan sonra büyük başarılar elde eden Tarsus İdman Yurdu’nun her daim yanında olduklarını belirten Bozdoğan, takımın bu büyük başarısının kentin değerlerine önemli bir katkısı olduğunu, şehrin markalaşmasında büyük payı olacağını ve destek olunmasını gerektiği kaydetti.

 

“TARSUS İDMAN YURDU’NA DESTEK OLUNMALIDIR”

Bozdoğan, “Bugün elime bir evrak geçti, Play-Off maçı öncesi verilen moral desteği için gelen bir evrakta, Ticaret ve Sanayi Odası, Sanayi Odası Kadın Meclisi, Baro, Sanayici ve İş İnsanları Derneği, İş Kadınları Derneği, Tabip Odası, Ticaret Borsası, Ortadoğu Sanayici ve Girişimci İş İnsanları Derneği, İş Kadınları Derneği, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, İnşaat Müteahhitleri Derneği, Organize Sanayi Bölgesi, İş Adamları ve Yöneticiler Derneği, Koordinasyon Kurulu ve Bileşenleri, Mali Müşavirler Odası, Diş Hekimleri Odası, Optisyenler Odası, Eczacılar Odası kıymetli Başkan ve Temsilcileriyle, Spor Taban Birlikleri temsilcilerine teşekkür ederiz. Ama Tarsus değil, Amedspor, başına hepsinin de Diyarbakır’ı ekleyin. Daha bizim Tarsus’tan maalesef, maddi desteği bir yana bırakın da, manevi bir destek veren sayısı bile çok az. Bu kentin bileşenlerinin bir araya gelmesi gerekiyor. Zamanında dipsiz kuyu diye bu takım bu hale getirildi. Bugün oyuncularımıza Play-Off maçları için primlerini götürüp teslim edeceğiz. Bu kentin bazı değerlerine, Cumhuriyet ile eşit bu değerlerine sahip çıkması gerekiyor. Bugün ortada bu kadar önemli bir başarı var ve bu takım 35 yıldan sonra böyle bir başarı yakalamış. Belki de takımımız şampiyon olduğu takdirde bir yerde Tarsus’un markalaşmaya gitmesine de katkısı olacak. Bu çok önemli bir değerdir. Takımımız büyük başarılar elde ederek hepimizi gururlandırmıştır. Prim vermekten bahsedenler, tam destek diyenler üstüne düşeni yapmalıdır” diye konuşarak Tarsus İdman Yurdu’na destek istedi.

 

BOZDOĞAN ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Tarsus Belediyesi Müdürlüklerine gelen çeşitli eleştirilere de cevap veren Bozdoğan, “Son günlerde bazı müdürlüklerimize eleştiriler geliyor, gelebilir doğru eleştiri hatayı düzeltir. Ancak Sosyal medyada müdürlüklerimizin çalıp çırpma yakıştırmaları asla doğru değildir. Kimse bu yanlış tabirleri kullanmamalıdır. Hepimiz Tarsus için kentimiz için vatandaşlarımız için can havliyle çalışıyoruz. Ben hepsine kefilim, hata yapan Müdürlerimize de kefilim. Ama her zaman bu mecliste söylediğim gibi eğer hata varsa şayet bir defalık hata insana mahsustur, ikinciyi de asla istemem” diye konuştu. (Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA