Bozdoğan, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi

Tarih: 4 Mayıs 2022 Çarşamba 14:16

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, bayramın birinci gününde merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Mahallelere eşit hizmet gayesiyle gerçekleştirilen toplantıya kent merkezinde bulunan 45 mahalle muhtarı katılım sağladı.

Vatandaşların ilk temas noktası olan mahalle muhtarları ile birebir iletişim halinde olmaya büyük önem veren Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, 45 merkez mahalle muhtarı ile bir araya geldi. 4 saat süren toplantıda her mahalle muhtarının talep ve istekleri not alınarak ilgili müdürlüklere anında aktarım sağlandı. Birim müdürleri ve başkan yardımcıları ile birlikte muhtarların taleplerini not alan Bozdoğan, gerçekleştirilecek proje ve çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı. Saint Paul Otel’de düzenlenen toplantıda 4 saat boyunca muhtarların talep ve istekleri alındı. Birkaç gün önce başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin 180 mahalleyi ziyaret ettiklerini, muhtarlar ile temas kurarak talep ve isteklerini aldıklarını ifade eden Bozdoğan, her zaman muhtarlar ile dayanışma içerisinde faaliyetlerin yürütüleceğini ifade etti. Bozdoğan, muhtarlara görev süresi boyunca Tarsus için yaptığı projeler hakkında detaylı bilgiler aktarırken, mahallelerin sorunlarını da birinci ağızdan dinleme fırsatı yakaladı. Katılım sağlayan muhtarlara teşekkür eden Bozdoğan, toplantılar yaparak sorunları bizzat dinlediklerini, bundan sonra da görüşmelerin daha sık yapılacağını kaydetti.

BOZDOĞAN: “HER MAHALLEYE EN HIZLI ŞEKİLDE EŞİT HİZMET GÖTÜRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Bozdoğan Tarsus için azim ve istikrarla çalışmaya devam ettiklerini vurgulayarak, “Değerli muhtarlarım, bayramınızı kutlarım. Bugün bir aradayız çünkü amacımız bu yılın sonuna kadar tüm mahallelerimizin sorunlarını bitirmek. Her mahalleye eşit hizmet götürmek için süratle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elimizde yeni veriler var. Hangi mahalleye ne kadar masraf yapılmış, neler eksik, neler yapmamız lazım tüm bunlar için sizlerle bayramın ilk günü beraberiz. Biz elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Bugün başkan yardımcılarımızla hangi mahalleye ne yapılacağını konuşmak için, biz nerede hata yaptık dememek için hep birlikte sizlerle ortak mahalle sorunlarını konuşmaya geldim. Bazı mahallelerimizde bir ay önce ulaşacağız, bazı mahallelere iki ay sonra ulaşacağız. Ama bunları yaparken sadece muhtar kardeşlerime istediğim tek bir şey sabretmenizi istiyorum. Tarsus Belediyesi olarak her mahalleye en hızlı şekilde eşit hizmet götürmek için çalışıyoruz” dedi. Konuşmaların ardından Bozdoğan, tüm muhtarların sorun ve taleplerini tek tek dinledi. Toplantıda, ağırlıklı olarak imar, pazar yeri, kentsel dönüşüm, sosyal donatı alanları gibi talepler dile getirildi. (Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA