MERSİN 12. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ'NDEN İLAN


Tarih: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 00:01

İLAN
T.C. MERSİN 12. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN / BAŞKANLIĞINDAN

ESAS NO : 2023/340 Esas
DAVALI : EMİN ÇETİN
Davacı Ömer KAYIK tarafından aleyhinize açılan Muhdesat Aidiyetinin Tespiti davasının yapılan yargılamasında;
Davalı İbrahim oğlu EMİN ÇETİN’eişbu ilanen tebligatın yayınlanmasından itibaren 7 gün sonra tebliğ edilmiş sayılacağı ve tebliğden itibaren 2 haftalık süre içinde “Duruşma günü olan 03/10/2024 günü saat 11.15’te duruşmada bizzat hazır bulunmanız, veya kendinizi bir vekille temsil ettirmeniz, HMK. 139. maddesi uyarınca, sulh için gerekli hazırlığı yapmanız, ön inceleme duruşmasına gelmediğiniz takdirde yokluğunuzda yapılan işlemlere itiraz edemeyeceğiniz,ayrıca cevap dilekçenizde belirttiğiniz delilleri sunmak veya getirtileceği yeri bir dilekçeyle belirtmek üzere tarafınıza 2 hafta kesin süre verildiği, aksi taktirde belirtilen delillere dayanmaktanvazgeçmiş sayılacağınız hususu ” ön inceleme duruşmasına davet tutanağının tebliği yerine kaim olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

#ilangovtr

BASIN NO: ILN02059320


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA