image Burak Karataş
Bahçe Mahallesi

Yazı Tarihi : 20.5.2020
 E-Mail :

 

Her ilde kendine has mahalleler vardır.. İsmi sadece o ilde değil, çevre illerde de duyulmuştur.. Duyulmadıysa bile duyulması için bir şeyler yapılır..

Bazen bir mahallenin ünü olumlu olarak, bazen de olumsuz olarak ülkeye yayılır.. Mersin’de 19 Mayıs kutlamalarında Bahçe Mahallesi öyle bir gösteri yaptı ki; mahallenin ünü tüm Türkiye’ye en güzel şekilde yayıldı..

19 Mayıs kutlamaları için balkonlardan yakılan meşaleler tüm mahalleyi kırmızıya boyadı.. Adeta mahalleyi yakan bu gösteri sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı..

Bu olağan üstü görüntü sayesinde Mersin ve Bahçe Mahallesi’nin adı yüz binlerce kişi tarafından görüldü, duyuldu..

Yazımın içerisinde o görüntülerden birisine yer verdim..

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın ruhunu öyle bir yansıttı ki Mersin; Atatürk sevdasını bir kez daha tüm Türkiye’ye gösterdi..

Ekip Tam Organizasyon sahibi Samet Karataş ve tüm Bahçe Mahallesi’ni bu gururu Mersin’e yaşattıkları için bir kez daha tebrik ediyorum..


  YORUM YAZ
 
Adınız Soyadınız
 
Yorumunuz
 
 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
 
  FACEBOOK
 
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA