image Burak Karataş
Gültak ve Tarhan buluşması

Yazı Tarihi : 8.09.2020
 E-Mail :

 

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı ziyaret etti..

 

Ziyarette iki belediyenin yürüttüğü projeler hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu açıklandı..

 

Gültak AK Partili, Tarhan ise CHP’li; fakat ziyarette ‘hepimizin ortak derdi ve paydası Mersin’ görüşü ağır bastı..

 

Yıllardır siyasette büyük rekabetlerin, tartışmaların yaşandığına şahit oluruz.. Böylesine negatif bir ortamda iktidar partisi ile ana muhalefet partisinin belediye başkanlarını yan yana görmek bizleri mutlu ediyor..

 

Eminim ki Mustafa Gültak’ın iktidar anlamında Mezitli’ye katkısı olacaktır.. Aynı zamanda Neşet Tarhan’ın da Mersin yerelinde Akdeniz’e katkıları olacaktır..

 

Bugün akşamları Mezitli’de yaşayan, evine gelen bir çok kişi gündüzleri Akdeniz’de iş yerlerinde.. Yani kent bir bütün.. Mezitli’nin sorunları Akdeniz’i, Akdeniz’in sorunları Mezitli’yi ilgilendirmiyor diyemezsiniz..

 

El birliği, güç birliği her zaman lazım..

 

Siyasi arenanın bu kadar gergin olduğu bir dönemde bir araya gelerek ‘Ortak paydamız Mersin’ diyebilen her iki belediye başkanını da kutlamak gerekir..


  YORUM YAZ
 
Adınız Soyadınız
 
Yorumunuz
 
 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA