Karaduvar Limanı’ndaki balıkçı tekneleri dezenfekte edildi

Tarih: 12 Ocak 2021 Salı 16:28

Akdeniz Belediyesi’nin, korona virüs salgını ile mücadele seferberliği devam ediyor. Ekipler, Karaduvar Balıkçı Barınağı’nda bulunan gemileri, tekneler, sandallar ile liman içini ilaçlayıp dezenfekte etti.

Akdeniz Belediyesi’nin, korona virüs salgını ile mücadele, ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları, özellikle de vatandaşların yoğun olarak bulunduğu ortak kullanım alanlarında aralıksız bir şekilde devam ediyor. Aralıksız çalışarak bugüne dek binlerce noktayı dezenfekte eden ekiplerin son durağı, Karaduvar Balıkçı Barınağı oldu. korona virüs salgını ile mücadele amacıyla kurulan mobil ekip, koruyucu kıyafetlerini giyerek, Karaduvar Limanı’na demirleyen balıkçı gemilerini, tekneleri, balık ağlarını, kasaları, ayrıca liman sahasını dezenfekte edip, sağlık ve hijyen açısından daha temiz ve güvenli bir hale getirdi. Akdeniz Belediyesi, virüs gücünü yitirinceye ve tehdit ortadan kalkıncaya dek korona virüs salgını ile mücadeleye, merkez-kırsal ayırımı yapmadan tüm ilçe genelinde kesintisiz ve yoğun şekilde ilaçlama programına devam edecek. (Haber Merkezi)


Etiket: Mersin, Akdenizbelediyediyesi, covid-19mücadele, balıkçıteknesi


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA