BATMAN-DER BAŞKANI İLİNGİ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Tarih: 3 Ağustos 2020 Pazartesi 10:30

Batmanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği (Batman-DER) Başkanı Selahattin İlingi, tüm Mersinlilerin Kurban Bayramı’nı kutlayarak, pandemide geçirilecek olan bayramın tüm insanlara sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan İlingi’nin yayınladığı mesaj şöyle: “Değerli Mersinli hemşehrilerim karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği bir bayramı daha kutluyoruz. Bayramlar küskünlüklerin son bulduğu, kardeşçe, barış içinde yaşanılan günlerdir. İnsanların düşüncelerini özgürce ifade edebildiği, kimsenin ötekileştirilmediği ve kuvvetli bir dayanışmanın örüldüğü bir bayram dilerim. Başta Batmanlı hemşehrilerimin olmak üzere tüm Mersinli kardeşlerimin Kurban Bayramını kutlar, sevdikleriyle ve aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini dilerim.”


Etiket: mersin, batmanlılarderneği,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA