Anamur Belediye Başkanı Kılınç, öğretmenler gününü kutladı

Tarih: 25 Kasım 2021 Perşembe 15:31

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle ilçede görevli öğretmenleri ziyaret ederek hediye takdim etti.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle hazırladığı hediyeleri kendisinin de mezun olduğu Anamur Lisesi’nde görev yapan öğretmenlere takdim eden Kılınç, kendisinin de 4 yıl öğretmenlik yaptığını belirterek öğretmenliğin çok önemli bir görev olduğunu ifade etti. Bugüne kadar yaptığı görevlerin içerisinde en çok öğretmenliği sevdiğini belirten Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, “Bürokratlığımızın, milletvekilliğimizin ve belediye başkanlığımızın çok daha öncesinde bende 4 yıl boyunca beden eğitimi öğretmenliği yaptım. Bugün burada birbirinden değerli öğretmenlerimizi görünce bu öğretmenliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu yeniden hatırladım. Hem Anamur Belediye Başkanı hem de öğretmen Hidayet Kılınç olarak ilçemizde eğitime verdiğimiz destekleri aralıksız sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz. Çünkü ülkemizin geleceğinin temelleri bu okullarda öğretmenlerimiz tarafından atılıyor. Ben bir kez daha 24 Kasım Öğretmenler gününüzü kutluyorum. Bütün öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ve başarılarla dolu bir ömür diliyorum” dedi.(Haber Merkezi)

 


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA