Gülnar Belediye Başkanı Ünüvar, eğitim çalışanları ile bir araya geldi

Tarih: 25 Kasım 2021 Perşembe 15:27

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Gülnar’da görev yapan eğitim çalışanları ile yemek programında bir araya geldi.

Gülnar Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.Programa İlçe Kaymakamı Yunus Emre Bayraklı, Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdullah Kalaycıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kadim, İlçe Müftüsü Yusuf Kaya, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Celal Kadim, AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Kalemci, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın ve Aileden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Ayşe Aydın, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selda Arslan, Gülnar Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Erdem Uçtu, AK Parti İlçe Gençlik Kollar Başkanı Rıdvan Güleç, belediye meclis üyeleri, öğretmenler ve tüm eğitim çalışanları katılım sağladı.İlçe Kaymakamı Yunus Emre Bayraklı programda yaptığı konuşmada, “Sizlerle bir araya gelmek bizim için çok kıymetli. Öğretmenlik mesleği çok kutsal bir meslek ama herkesin yapabileceği bir meslek değil.  Her bir öğrencinin sorumluluğu, her bir öğrencinin vebali, geleceğe yetiştirdiğiniz çocukların ilerde topluma, devlete, millete faydalı birer birey olması için vermiş olduğunuz çaba ve bu çabaların sonuca ulaşmasının sizlere sevinç ve mutluluk sağlaması, fakat ulaşamaması durumunda da bunun üzüntüsü herkesin katlanabileceği bir şey değildir. Çocuklarımızın sorumluluğunu üstlendiğiniz için, Vatana, Millete, Devlete, topluma faydalı nesiller yetiştirdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Öncelikle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun” dedi.

Yemek sonrası yaptığı konuşmada 24 Kasım Öğretmenler Gününde tüm eğitim çalışanları ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, “Gülnar Belediyemiz tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlediğimiz yemek programına hepiniz hoş geldiniz. Öğretmenlerimiz, eğitim çalışanlarımız bizler için çok önemli. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenlerimiz kutsal bir görev icra etmektedirler.  Ben 26 yıl öğretmenlik yaptım. Meslek hayatımın her dakikası, her günü benim için çok özeldi. Sizlerin arasında bulunmak, eğitim camiasının bir mensubu olmak gurur verici. Bizleri, çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimizden Allah razı olsun. Öncelikle Başöğretmen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, diliyorum. Bu vesileyle Öğretmenler Gününüzü kutluyor, eğitim ve öğretim hayatınızda başarılar diliyorum" diye konuştu.Katılım sağlayan eğitim çalışanlarına 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Gülnar Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi.(Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA