TARSUS BELEDİYESİ’NDEN 8 NİSAN’DA 8 AÇILIŞ

Tarih: 7 Nisan 2021 Çarşamba 17:49

Tarsus Belediyesi daha yaşanabilir bir Tarsus için hedefiyle başlattığı hizmet atağına 8 Nisan’da yapacağı 8 açılışla devam ediyor. Tarsus Belediyesi’nin 8 Nisan’da yapacağı açılışlar arasında 4 park ve yeşil alan, 2 Halk Market, 1 okuma salonu ve 1 Tarsus Belediyesi ve kooperatif ürünlerinin sergi-satış noktası yer alıyor.

“DAHA YAŞANABİLİR BİR TARSUS HEDEFİNE ULAŞMAK İÇİN İLERLİYORUZ”

Yaptığı çalışmalarda halkın öncelikli ihtiyaçlarının karşılanmasını hedeflediklerini dile getiren Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, “Proje üretirken önce vatandaşlarımızın ve şehrimizin çıkarını gözetiyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar arasında açılışını yapacağımız; dar gelirli vatandaşlarımızın bütçesine uygun sağlıklı ve güvenilir ürünlerin sunulduğu halk marketler projesi var. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin kendilerini geliştirebileceği okuma salonları var. Kentleşmeyle beraber beton yığınına dönüşen şehirlerde büyük eksiklik olmaya başlayan yeşil alan sıkıntısına çözüm olabilmek için belediyemize bağlı olan arazileri yeşil alanlara ve parklara çevirdiğimiz projelerimiz var. Amacımız Tarsus ekonomisine, sosyal yaşamına, insanına değer katacak çalışmalar yapmak. Bu amaçla yapımını tamamladığımız projelerimizi açılışlar yaparak hayata geçiriyoruz ve daha yaşanabilir bir Tarsus hedefine ulaşmak için adım adım ilerliyoruz. Pandemi koşullarına uygun olarak yapacağımız açılışlarımıza tüm vatandaşlarımızı bekleriz" dedi.

“ARTIK DİMDİK AYAKTA DURAN GÜÇLÜ BİR BELEDİYE VAR”

Geçtiğimiz günlerde, 3 günde 51 açılış yapmanın tam bir ekip çalışması olduğunu dile getiren Bozdoğan,“Laf yok, iş var, çalışan, alın teri akıtan, üreten insanların eseri bunlar. Zamanında 5 yılda 51 açılış yapanları da duyduk, 3 günde 51 açılış yapanları da göreceksiniz. Artık dimdik ayakta duran güçlü bir belediye, övüneceğiniz bir belediye var. Birçok belediyeyi gezdim, gördüm. Tarsus Belediyesinin geçmişini de, görevi aldığımız günü de çok iyi biliyorum. 8 Nisan 2019’da mazbatayı aldığımızda sistemi sorgulayıp önümüze koyarak yapmamız gerekenleri tek tek planladık. Şimdi sosyal tesisleri açmakla işimiz bitmiyor, bizim tek bir hedefimiz var; köyler köy kalsın, şehirleşmesin, doğal kalsın, gittik sıra çirkinleşmesin. Yarın köylerimize doktorumuz gelecek, veterinerimiz gelecek, ziraat mühendislerimiz gelecek, eğitmenlerimiz gelecek ve köylerimiz kendi içinde gelişecek. Biliyorsunuz bedeli olanı ederi olmaz. Bedel peşinde değiliz biz eder peşindeyiz. Daha mutlu daha güçlü olmak için birlikte olmaz zorundayız, kenetlenmek zorundayız. Ne kadar birlikte mücadele verirsek işin siyasetini bir tarafa bırakıp bunları birlikte başarırsak bakın o zaman ‘gerçekten Tarsusluyuz’ deriz” diye konuştu. (Haber Merkezi)


Etiket: tarsusbelediyesi, halukbozdoğan, açılış


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA