Yabancı yatırımcılar Mersin’e gelmeye devam ediyor

Tarih: 7 Nisan 2021 Çarşamba 17:47

Mersin’e yaptığı başarılı projelerle birçok yerli ve yabancı yatırımcıyı çekmeyi başaran Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nin (MTOSB) başarılı başkanı Sabri Tekli gazetemizi ziyaret etti.

Haber- Barış Köksal

 Tekli’ye ziyaretinde Moderno Mobilya sahibi Mehmet Ali Gül Dağ ve Moumtaz Dünyası sahibi M. Moumtaz Hloubi de eşlik etti. Mersin’e yapılan yerli ve yabancı yatırımlardan bahseden Başkan Tekli, MTOSB’nin yatırımcı çekmeye devam ettiğini vurguladı. Mersin’e yatırım yapmak için geldiğini ifade eden Moumtaz Dünyası sahibi Hloubi ise Mersin ile ilgili düşüncelerini ve yapacakları projelerden bahsetti. Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemiz İmtiyaz Sahibi Neslihan Yalçın, iş adamlarına teşekkür etti.


Etiket: Mersin, Yatırım, ModernoMobilya, MTSOB, SabriTekli


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA